Dotykowy panel swietlny

GASTRO POS jest programem, który pozwala na krótką i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako niezwykle popularny system na placu gastronomicznym zajmuje się wielkim uznaniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w książki kelnerom natomiast tymże samym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo popularnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje kosztownych i czasochłonnych szkoleń, i niezwykle funkcjonalna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, wymieszana z dużą ofertą funkcji, bardzo dobrze sprawdzi się w nie lecz w ścisłym, pojedynczym lokalu, lecz więcej w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcjiDzięki bardzo wielu pracom oraz modułom GASTRO POS stanowi szczególnie sprawnym systemem, jaki osiągniemy na placu. W relacji od profilu lokalu, czy jest wówczas bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najdumniejsze dla Twoich potrzeb.

BezpieczeństwoLogowanie się swoich gości do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu pracy jak również owocu jaki generuje. W relacje od stanowiska, można też ustalić widok opcji tak, by był on dopasowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel jest wstęp do wszelkich opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć;dopasowanie ekranu do osobistych potrzeb;kontrola rachunków i zamówień;przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania;obrazowa prezentacja sali;rozliczenia kelnera w jakimkolwiek momencie;zapisywanie czasu pracy;brak trudności w modyfikowaniu potraw;współpraca z kuchnią;sprawdzanie zamówień i rachunków;elastyczne kształtowanie cen;kontrola ustalanych rabatów;współpraca z sposobami hotelowymi i akcesoriami do działań specjalnych.